Turizm Bakanlığına bağlı,Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TURSAB’ın üyesi ve A grubu seyahat acentesi olan TWITTUR TRAVEL 2014 yılından beri turizm sektöründe aktif olarak hizmet vermektedir.

Tatil planlaması, kiralık apart daireler, şehir turları , emlak danışmanlığı gibi bir çok sektörde hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz;
Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş olan firmamız, Türkiye’nin en iyi tatil hizmeti sunan lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz;
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Değerlerimiz;
Müşteri beklentilerini aşmak, en kaliteli hizmeti sunmak,
İletişim, sinerji ve takım ruhu çalışmasını teşvik etmek,
Yetkin ve Yetenekli uzman bir takım olmak,
Daima Yenilikçi olma,

Kalite Politikamız;
Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, yenilikleri takip edip müşterilerimize kesin ve doğru bilgiler sunmak, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.